smart forfour

Nový smart forfour.

smart mezi čtyřmístnými vozidly.

Město je plné možností. A je skvělé, když si vše, co město nabízí, můžete užít ve čtyřech. smart forfour kombinuje inovativní koncepci vozidla se všemi výhodami vozidla pro čtyři cestující. Proto je nejneobvyklejším představitelem své třídy. Díky své kompaktnosti a agilitě je perfektním vozidlem do města. A s velkým objemem zavazadlového prostoru a prostoru pro čtyři dospělé cestující je připraven na vše, co přináší život.
Spotřeba paliva (kombinovaná) 4,2 l/100 km, Emise CO2 (kombinované) 97 g/km[1]

Výrazné prvky.

smart forfour - filmová upoutávka

Dobré nápady se zvětšují: smart forfour.
smart na první pohled. Ale pro čtyři osoby. Objevte smart forfour.

Linie výbav.

smart forfour standardní výbava

smart forfour ve standardní výbavě.
Má vše, co ve městě potřebujete: smart forfour ve verzi standardní výbava je v černé barvě s výraznými bílými ozdobnými prvky.

Objevte více

smart forfour – passion

smart forfour passion.
Sebejistý a extravagantní: pro interiér modelu smart forfour passion jsou dostupné dvoubarevné varianty. A na objevení je toho mnohem více.

Objevte více

smart forfour – prime

smart forfour prime.
Elegantní do města: interiér ve velmi kvalitní kůži a 5dvouloukoťová kola z lehkých slitin propůjčují modelu smart forfour prime elegantní vzhled.

Objevte více

smart forfour – proxy

smart forfour proxy.
Progresivní, sportovní, trendová: linie proxy s výraznými prvky, jako je panoramatické střešní okno, sada Cool & Audio, sada Sport a bílá/modrá sedadla čalouněná v umělé kůži a tkanině, vyzařuje městskou atmosféru.

Objevte více

Copyright © 2015-2020 CENTRUM Moravia a CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.
Webmaster WSO.cz