smart special models

Obzvlášť exkluzivní

Objevte speciální modely smart.

Speciální modely smart.
smart vyvíjí vzrušující speciální modely s individuální podobou pro ty, kteří hledají něco mimořádného. Díky svěžím barvám, exkluzivní podobě interiéru a mnohým dalším výbavám přitahují obdivné pohledy. Už jste našli svého favorita.

Spotřeba paliva (kombinovaná) 4,1 l/100 km, emise CO2 (kombinované) 93g/km[1]

smart fortwo edice #1.

smart fortwo – edition #1

Nová jednička.
Uvedení smart fortwo na trh poznamenal neobvyklý model: fortwo edice #1. S bodypanely v bílé a bezpečnostním rámem tridion v oranžové lava je edice #1 opravdu velmi atraktivní. A působivá je rovněž výbava: sada Sport a sada Cool & Audio jsou ve standardní výbavě. Perfektní smart fortwo pro ty, kteří chtějí získat náskok před ostatními.

Více informací

smart forfour edice #1.

smart forfour – edition #1

První je vždy něčím výjimečný.
Nový smart forfour tudíž začíná jako smart forfour edice #1. Nyní exkluzivní: progresivní směr nového smart forfour ukazuje bezpečnostní rám tridion v oranžové lava v kombinaci s šedou graphite. Edice #1 je alternativně dostupná v bezpečnostním rámem tridion v černé. A pro doladění s 16" černými koly z lehkých slitin. Sada Sport propůjčuje této edici všeobecně dynamický premiérový vzhled. Vzrušující design pokračuje v interiéru ve výrazné černé/oranžové – a velké panoramatické střešní okno se stará o prostornost s výhledem.

Více informací

Copyright © 2015-2020 CENTRUM Moravia a CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.
Webmaster WSO.cz