smart ebike

Stačí nabít a můžete vyrazit.

smart ebike

Vyrobeno pro dobytí města.[1][2]
Města jsou neustále v pohybu. Každou minutu se mění a vyvíjejí. To znamená, že zejména doprava se neustále potýká s novými výzvami. Proto hledá smart cesty, jak se po městě pohybovat lépe a snadněji. Má nápady, které již dnes odpovídají na otázky budoucnosti a které zpochybňují status quo.

Například: je možné cestovat po městě rychle a snadno na dvou kolech? Otázka, na kterou elektrické kolo od smart (smart ebike) nabízí svou vlastní a jedinečnou odpověď. Využívá inovativní sílu smart a přenáší ji z rychlého pruhu do pruhu pro cyklisty. Elektrokolo kombinuje chytré funkce s pokrokovou technologií a vynikajícím designem. Váš den tak není jen příjemnější, ale i snazší: elektrický motor Vás podporuje při šlapání, dodává Vám potřebnou energii k dosažení Vašeho cíle. Takže zatímco je město v pohybu, Vy také.

Upgrady pro dvě kola.

smart ebike

Příslušenství smart ebike.

Každý kousek stejně jedinečný jako Vy.
Naše propracované příslušenství Vám usnadní upravit si Vaše elektrokolo smart dle Vašich potřeb – způsobem, jakým chcete. Abyste se cítili dobře a pohodlně po celou dobu Vaší jízdy.

Kolekce smart ebike.

Ať už jsou Vaše plány jakékoliv.
Kolekce smart ebike obsahuje ta správná příslušenství pro každou příležitost: ať už pro výlet za nákupy, den strávený venku nebo denní dojíždění do práce, kombinace designu a funkčnosti je propracovaná do posledního detailu.

Copyright © 2015-2020 CENTRUM Moravia a CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.
Webmaster WSO.cz